−26 %
Varenummer 13.0460-7048.2
Fabrikant ATE 
EAN numre 4006633114356
Butikspris
251 kr.
Din pris
186 kr.med moms
148,80 kr.uden moms
Du sparer
65 kr.
Bredde 100 mm
Højde 59 mm
Tykkelse/dimension 15,8 mm
Slidindikator kontakt forberedt til slidadvarsel
Slidindikator kontakt Ekskl. slidadvarselskontakt
Bremsesystem Delco
Checkmrk. E1 90 R-01568/448
Checkmrk. E1 90R-01973/636
MAPP-code tilgæng.
Det anbef. tilbehørs varenr. 13.0460-0127.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 13.0460-0205.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 24.8190-0701.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 24.8190-0702.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 24.8190-0704.2
Det anbef. tilbehørs varenr. 24.8190-0712.2
Kontr. mål